Design Thinking

Archív

Pozvánka pre žiakov aj učiteľov na praktické workshopy Kreatívneho myslenia, ktoré pripravila IT Akadémia spolu s organizáciou New Generation of Founders – Grow with Google.

Jeden workshop je určený žiakom SŠ ekvivalent OG (podmienka vek min. 18 rokovdruhý učiteľom ZŠ a SŠ.

Po absolvovaní získajú žiaci aj učitelia uznávaný certifikát od organizátora Grow with Google.

Pre žiakov to bude určite dobrá príležitosť rozvíjať svoju kreativitu a inovatívneho ducha, zistiť čo ďalej s podnikateľským nápadom. Zistia, kde začať, ak sa chcú stať podnikateľmi a v neposlednom rade získajú do životopisu uznávaný certifikát, ktorý im môže pomôcť na trhu práce.

Učiteľom workshop ukáže ako pre svojich študentov pripraviť projekt s využitím dizajnérskeho premýšľania. Vyskúšajú si ako mať počas brainstormingu 10x viac nápadov a ako rozvíjať v sebe aj v študentoch kreatívne myslenie.

Workshopy budú viesť Google certifikovaní tréneri pre Design Thinking.

  • 2.2.2021 14:00 – 19:00   – New Generation of Founders – workshop Kreatívneho myslenia –  Design Thinking – učitelia ZŠ a SŠ

prihlasovanie: https://events.withgoogle.com/ngofsk_online0202/   do 1.2.2020 (počet miest je limitovaný, v prípade veľkého záujmu budeme rokovať o ďalšom termíne)

Chcete rozvíjať svoju kreativitu a inovatívneho ducha, ale neviete ako? Chcete pre svojich študentov pripraviť projekt s využitím dizajnérskeho premýšľania? Chcete si vyskúšať ako mať počas brainstormingu 10x viac nápadov?

Kreativne myslenie_2.2.2021_ucitelia– plagát vo formáte pdf

ilustračný obrázok design thinking

  •  4.2.2021  14:00 – 19:00  – New Generation of Founders –  workshop Kreatívneho myslenia –  Design Thinking – žiaci SŠ (podmienka minimálne 18 rokov)

prihlasovanie:  https://events.withgoogle.com/ngofsk_online0204/   do 2.2.2020 (počet miest je limitovaný, v prípade veľkého záujmu budeme rokovať o ďalšom termíne)

Chceš rozvíjať svoju kreativitu a inovatívneho ducha? Že nevieš ako? Myslíš si, že máš dobrý podnikateľský nápad, ale nevieš, ako ho vyskúšať? Chceš sa stať podnikateľom, ale nevieš, kde začať?

Kreativne myslenie_4.2.2021_ziaci18rokov – plagát vo formáte pdf

ilustračný obrázok design thinking