Noví absolventi programu Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu

Aj tento rok sme na našej škole mohli oceniť študentov, ktorí sa zapojili do medzinárodného vzdelávacieho programu a vytrvalo na sebe pracovali v polročnom programe.

Sú to: Juraj Šoltis (1.Ag), Kiara Koščová (2.Ag), Lucia Líšková (3.Ag) a Eduard Eliáš (3.Ag).

Rozvíjali talent, športové schopnosti, prekonali náročnú expedíciu a zapojili sa do dobrovoľníckych činností.

Oceňovanie nových absolventov DofE prebehlo tento rok veľmi netradične, keďže slávnostná ceremónia sa uskutočniť nemohla. Ceny a diplomy na našu školu osobne priniesli Marián Zachar a Janko Smolka, koordinátori Dofe na Slovensku. Následne si dňa 9.10.2020 „dofáci“ v komornej atmosfére prevzali ceny od nášho hosťa, absolventa nášho gymnázia Lukáša Simočka, ktorý je zároveň držiteľom striebornej ceny DofE.

Tešíme sa na veľkú online ceremóniu, ktorá sa uskutoční 26.10.2020

Mgr. Ľudmila Šoltisová