Noc v škole

V noci z 24. na 25. novembra 2023 priestory našej školy ožili vďaka odvážnym gymnazis-tom, ktorí sa nebáli opustiť pohodlie svojich izieb a vymeniť ho za netradičný zážitok, poriadnu zábavu, karimatky a spací vak. Hlavná téma tejto rozprávkovej noci bola V hlave.

Školský parlament si pre študentov pripravil pestrý program vo forme rôznych aktivít, pozerania rozprávky a tradičnej nočnej hry. Večer sa začal jednoduchými aktivitami, ako napríklad ukladanie zápaliek do škatule jednou rukou, premiestňovanie lentiliek pomocou slamky, zoradenie sa od najstarších po najmladších, stoličkový tanec a mnoho iných. Po duchovnom timeoute v školskej kaplnke si všetci pochutnali na výbornej pizzi a s pukancami v ruke si oddýchli pri pozeraní rozprávky V hlave.

Najviac očakávaná bola nočná hra a hľadanie pokladu. Preverila odvahu, logické myslenie, šikovnosť a dôvtip študentov. Tí sa v skupinách v úplnej tme presúvali po škole a po každej splnenej úlohe dostali indíciu, kam majú ísť ďalej. Samozrejme, presúvanie po škole bolo plné nástrah a nebolo vôbec jednoduché. Na záver si všetci užili voľnú zábavu a po nej sa uložili do svojich spacích vakov.

Ráno si študenti pochutili na čerstvých raňajkách od študentskej firmy EliteProfit a vrátili sa do svojich domovov plní zážitkov, na ktoré budú dlho spomínať.

Fotogaléria